Hurbolism Cure için Yeni Toz Üç Yüksek Yağ, karaciğer ve Kindey kalp basıncı azaltmak, Tedavi Yüksek Kan Lipid ve Düşük Kan Şekeri

Yeni ürün

₺83.60

₺139.37

-41%

Etiketler:

Ucuz Hurbolism Cure için Yeni Toz Üç Yüksek Yağ, karaciğer ve Kindey kalp basıncı azaltmak, Tedavi Yüksek Kan Lipid ve Düşük Kan Şekeri, Yüksek Kalite Hurbolism Cure için Yeni Toz Üç Yüksek Yağ, karaciğer ve Kindey kalp basıncı azaltmak, Tedavi Yüksek Kan Lipid ve Düşük Kan Şekeri, Çin Akrilik Tozlar ve Sıvılar Tedarikçiler

Hurbolism Cure için Yeni Toz Üç Yüksek Yağ, karaciğer ve Kindey kalp basıncı azaltmak, Tedavi Yüksek Kan Lipid ve Düşük Kan Şekeri hipertansiyon (HTN) veya yüksek kan basıncı, yüksek kan lipid, yüksek kan şekeri (diyabet bazen), üç vardır en ölümcül hastalıkları tehdit orta yaşlı veya kıdemli vatandaş sağlık. bu üç hastalıkları genellikle birlikte gel ve sık sık neden kardiyovasküler hastalıklar gibi kalp krizi, kan damarı blokajı, kan pıhtıları, vb bu hastalıkları meydana Olduğunda, bunlar genellikle ölümcül bir faktördür cerrahi hastalar ve CPR veya tarafından dirilen olmalıdır. yani bu olayları önlemek için, bir önleme hiçbir yan etkisi ile bu sorunları ele alınmalıdır. bu tüm doğal bitkisel ilaç formülü yapılır çıkarma tabanlı bir formül üzerinde gösterdi gelen ünlü TCM reçete kitap " Ben Cao Gang Mu ", sırasında ve modifiye olmuştur bin yıl ' ın pratik kullanımları arasında Çin TCM doktorlar, ve şimdi biz size mevcut onun aracılığıyla modern uygulama bir ultra düşük sıcaklık arıtma sofistike modern teknoloji ve çıkarma işlemi. bu doğal tedavi yüksek kan basıncı, yüksek kan lipid, yüksek kan şekeri, (üç yüksekler), esas çözülür kan pıhtıları bloke kalbe chambers damarları ve damarlar ve basıncı azaltmak, böylece kalp yükünü azaltmak ve onun şansını en aza HTN oluyor. ayrıca, besin Formül güçlü enerji sağlayabilir kuvvet dayak kalp ve onun artırın.
etkili için: Hipertansiyon tedavi; tedavi Yüksek Kan Lipid; tedavi Yüksek Kan Şekeri; Kalp Krizi önlemek; temizlemek Kan Damarı Blok; çözülür Kan Pıhtıları; Kalp Hücreleri besler ve Kasları; maddeler Formülü: Panax pseudoginseng Salvia miltiorrhiza kem küm Ligusticum chuanxiong diğer gizli formülü ile.
yeni Güncelleme Formülü Cure Için Üç Yüksek Yağ. kuvvetlendirir Etkisi! 50 Gram Formu.
kullanımı: kaynamış su içine toz 5 gram karıştırın ve lapa içmek. günde 2 kez tavsiye edilir. uyarı: baharatlı yemek yemem veya üzerinde yağlı gıda çekerken bu formülü.
depolama:
serin bir, kuru bir yerde ve doğrudan güçlü ışık uzak tutun. raf Ömrü: üretim tarihinden itibaren iki yıl depolama koşulu altında yukarıda tavsiye olarak.

öğe Türü Acrylic Powder & Liquid
Model Numarası PP27
Marka Adı Hurbolism
bileşen Herbal
miktar 1 pack
NET WT 50g
Model Number PP27
Shape Powder
Quantity 50 grams
Shelf Life 730 days
Birim Tipi lot (50 Gram/lot)
Paket Boyutu 15cm x 12cm x 3cm (5.91in x 4.72in x 1.18in)

İlgili ürünler